Home
 
 
My my My my
 
 
 
 
 
 

Divisions & Teams:

2004 Divison Game1 Game2 Game3 Seed
Steel City Select (CHAMPIONS) 4.0 4.5 4.5 1
Southtown Stars 4.5 1.0 0.5 3
Erie Lions 1.0 4.0 5.0 2
South Hill Panthers 0.5 0.5 0.0 4

2002 Divison Game1 Game2 Game3 Seed
Amherst Knights 1.5 1.0 4.0 3
South Hill Panthers 2.5 4.0 4.5 1
Cleveland Barons 2.5 1.0 1.0 4
Erie Lions (CHAMPIONS) 3.5 4.0 0.5 2

 

2001 Divison (Orange) Game1 Game2 Semi Seed
Perinton Blades - Orange 5.0 0.0 4.0 3
Olean Arrows - Orange 0.0 0.0 0.0 6
Niagara Jr Purple Eagles - Orange 5.0 5.0 4.0 1
2001 Divison (Black)        
Southtown Stars - Black 1.0 0.5 5.0 4
Saginaw Spirit - Black (CHAMPIONS) 5.0 4.5 1.0 2
Erie Lions - Black 4.0 0.0 1.0 5

 

16U Divison Game1 Game2 Game3 Seed
Lake Erie Benders 0.5 0.0 0.0 4
Erie Lions (CHAMPIONS) 4.5 4.0 1.5 2
Armstrong Arrows 5.0 1.0 5.0 1
Streetville Tigers 0.0 5.0 3.5 3

 

 

Schedule & Scores:

Game# Day Date Time Rink Division HOME Team HOME Score AWAY Team AWAY Score
1 Fri 9-Oct 2:30 PM EIA 2001 Perinton Blades (Org) 9 Olean Arrows (Org) 2
2 Fri 9-Oct 2:30 PM JMC 2001 Erie Lions (Blk) 5 Southtown Stars (Blk) 3
3 Fri 9-Oct 4:00 PM JMC 16U Lake Erie Benders 0 Erie Lions 9
4 Fri 9-Oct 5:30 PM JMC 16U Armstrong Arrows 5 Streetville Tigers 2
5 Fri 9-Oct 7:00 PM JMC 2001 Olean Arrows (Org) 0 Niagara Jr Purple Eagles (Org) 17
6 Fri 9-Oct 8:30 PM JMC 2001 Saginaw Spirit (Blk) 7 Erie Lions (Blk) 1
7 Sat 10-Oct 7:45 AM EIA 2001 Niagara Jr Purple Eagles (Org) 5 Perinton Blades (Org) 1
8 Sat 10-Oct 8:15 AM MIC 2001 Southtown Stars (Blk) 3 Saginaw Spirit (Blk) 8
9 Sat 10-Oct 8:30 AM JMC 2004 Steel City Select 4 Erie Lions 1
10 Sat 10-Oct 10:00 AM JMC 2004 Southtown Stars 6 South Hill Panthers 3
11 Sat 10-Oct 11:30 AM JMC 2002 Amherst Knights 2 Erie Lions 4
12 Sat 10-Oct 11:40 AM MIC 16U Erie Lions 4 Armstrong Arrows 2
13 Sat 10-Oct 1:00 PM JMC 2002 South Hill Panthers 0 Cleveland Barons 0
14 Sat 10-Oct 1:10 PM MIC 16U Streetville Tigers 13 Lake Erie Benders 0
15 Sat 10-Oct 2:30 PM JMC 2004 South Hill Panthers 1 Steel City Select 4
16 Sat 10-Oct 2:40 PM MIC 2001 Southtown stars 12 Olean Arrows 1
17 Sat 10-Oct 4:00 PM JMC 2004 Erie Lions 2 Southtown Stars 1
18 Sat 10-Oct 4:10 PM MIC 2001 Perinton Blades 6 Erie Lions 3
19 Sat 10-Oct 5:30 PM JMC 2002 Amherst Knights 2 South Hill Panthers 3
20 Sat 10-Oct 5:40 PM MIC 2001 Niagara Jr Purple Eagles 3 Saginaw Spirit 1
21 Sat 10-Oct 7:00 PM JMC 2002 Erie Lions 7 Cleveland Barons 4
22 Sun 11-Oct 7:30 AM EIA 16U Streetville Tigers 3 Erie Lions 2
23 Sun 11-Oct 7:00 AM JMC 2004 Steel City Select 4 Southtown Stars 1
24 Sun 11-Oct 7:00 AM MIC 16U Lake Erie Benders 0 Armstrong Arrows 11
25 Sun 11-Oct 9:00 AM EIA 2001 Niagara jr Purple Eagle 0 Saginaw Spirits (champs) 4
26 Sun 11-Oct 8:30 AM JMC 2004 South Hill Panthers 0 Erie Lions 4
27 Sun 11-Oct 8:30 AM MIC 2002 Cleveland Barons 1 Amherst Knights 3
28 Sun 11-Oct 10:00 AM JMC 2002 South Hill Panthers 3 Erie Lions 1
29 Sun 11-Oct 11:30 AM EIA 16U Armstrong Arrows 1 Erie Lions 2
30 Sun 11-Oct 10:00 AM MIC 2001 Erie Lions 7 Olean Arrows 0
31 Sun 11-Oct 1:00 PM EIA 2004 Steel City  Selects 5 Erie Lions 0
32 Sun 11-Oct 12:30 PM JMC 2004 Southtowns Stars

 

7

South Hills Panthers 3
33 Sun 11-Oct 11:30 AM MIC 2001 Perinton Blades 2 Southtown Stars 5
34 Sun 11-Oct 2:30 PM EIA 2002 South Hill Panthers 2 Erie Lions 4
35 Sun 11-Oct 2:00 PM JMC 2002 Amherst Knights 7 Cleveland Barons 2
36 Sun 11-Oct 1:00 PM MIC 16U Streetsville Tigers 7 Lake Erie Bender 0

Volunteer List - click here